HTC – Touch HD

HTC – Touch HD Flagowe smartfony firmy HTC, czyli telefony dotykowe HTC – Touch HD są jednymi z najlepszych obecnie na rynku telefonów z tej właśnie klasy. Te telefony dotykowe charakteryzują się nie tylko doskonałym wyglądem, ale także i bardzo dużą funkcjonalnością. Telefony z ekranem dotykowym HTC – Touch HD posiadają między innymi 3,8 calowy, czyli bardzo duży wyświetlacz, procesor Qualcomm MSM 7201A, 3G, GPS, WiFi, system operacyjny Windows Mobile 6.1, które są osiągami dość wymownymi, w sensie jak najbardziej pozytywnym. Co więcej, nawet dość wysoka cena tych telefonów nie odstrasza osoby chcące posiadać coś konkretnego. Jedne z najlepszych, to oczywiście telefony z ekranem dotykowym wyprodukowane przez firmę Nokia. Chodzi tutaj dokładniej o telefony dotykowe Nokia 5800 XpressMusic, które charakteryzują się zarówno bardzo przystępną ceną, jak i bardzo wysoką funkcjonalnością. Otóż telefony z ekranem dotykowym Nokia 5800 XpressMusic, jak sama nazwa wskazuje, są telefonami muzycznymi, dodatkowo posiadającymi takie opcje jak na przykład WiFi, aparat 3,2 Mpix, który jednak nie jest zachwycającym osiągiem, bardzo pojemną baterię, czy też systemem operacyjnym Symbian S60.

HTC 7 Mozart, czyli dobry telefon dotykowy

HTC 7 Mozart, czyli dobry telefon dotykowy Każdego dnia w naszych telewizorach dostrzegamy coraz to nowe telefony dotykowe, jednocześnie nie zwracając większej uwagi na te mniej popularne. HTC 7 Mozart, to telefon znanej marki, ale nieznanego modelu. Został wprowadzony na rynek w 2010 roku. Ceny są różnorodne, od 700 zł do nawet 1400 zł. Oczywiście posiada ekran dotykowy, kamerę + lampę błyskową + aparat 8 Mpix. Masz możliwość nagrywania filmów. Telefon ma także dyktafon, gry, odtwarzacz MP3 oraz dzwonki polifoniczne. Jest to telefon funkcjonalny, pomimo nie dużej ilości funkcji. Prócz tego posiada bluetooth, EDGE, GPRS, przeglądarkę HTML,Wifi. Właściwie każdy telefon (niekoniecznie HTC), różni się wyglądem, który powoduje, że telefony mają inne modele. Ten przedstawiony, nie posiada żadnych niezwykłych funkcji, jest telefonem dla każdego użytkownika,który chce po prostu dzwonić i pisać sms’y. W związku z dużymi cenami, nie każdy może sobie pozwolić na takie dobre telefony dotykowe, ale jednak ze względu na ich pozorną funkcjonalność, staję się podmiotem wielu prezentów, czy niespodzianek. Kiedyś moda nie zmieniała się tak radykalnie, a ludzie mogli cieszyć się z tego co mają. Zwykły telefon, był telefonem niezwykłym,a dziś telefon zwykły stał się nic nie znaczącym „gruchotem”.

HTC Touch Diamond

HTC Touch Diamond Telefony dotykowe są różne, ale jednym z lepszych można określić telefony HTC Touch Diamond. Pomimo nawet tego, że są to telefony z ekranem dotykowym dość stare (na rynku znajdują się już kilka lat) i w ofercie wielu producentów można znaleźć inne o wiele bardziej zaawansowane i funkcjonalne telefony dotykowe, to jednak ten właśnie model nadal potrafi wiele osób zachwycać swoją naprawdę bardzo wysoką funkcjonalnością, jak i niezwykle przyjemnym designem. Jak więc widać, nawet nie najnowsze telefony dotykowe mogą dalej by pożądane przez użytkowników. Dla wielu osób bardzo interesujące mogą okazać się telefony dotykowe HTC Touch Diamond 2, które w istocie są następcą zwykłego Diamonda. Te telefony z ekranem dotykowym cieszą się praktycznie tak samo dużym zainteresowaniem, jak i jego poprzednik, jednak Touch Diamond 2 jest dość znacznie ulepszony. Te telefony dotykowe mają w sobie między innymi 3,2 calowy wyświetlacz, system operacyjny Windows Mobile 6.1, doskonały interfejs TouchFLO 3D oraz wiele innych doskonałości. Można więc z czystym sumieniem polecić te właśnie telefony dotykowe.