HTC – Touch HD

HTC – Touch HD Flagowe smartfony firmy HTC, czyli telefony dotykowe HTC – Touch HD są jednymi z najlepszych obecnie na rynku telefonów z tej właśnie klasy. Te telefony dotykowe charakteryzują się nie tylko doskonałym wyglądem, ale także i bardzo dużą funkcjonalnością. Telefony z ekranem dotykowym HTC – Touch HD posiadają między innymi 3,8 calowy, czyli bardzo duży wyświetlacz, procesor Qualcomm MSM 7201A, 3G, GPS, WiFi, system operacyjny Windows Mobile 6.1, które są osiągami dość wymownymi, w sensie jak najbardziej pozytywnym. Co więcej, nawet dość wysoka cena tych telefonów nie odstrasza osoby chcące posiadać coś konkretnego. Jedne z najlepszych, to oczywiście telefony z ekranem dotykowym wyprodukowane przez firmę Nokia. Chodzi tutaj dokładniej o telefony dotykowe Nokia 5800 XpressMusic, które charakteryzują się zarówno bardzo przystępną ceną, jak i bardzo wysoką funkcjonalnością. Otóż telefony z ekranem dotykowym Nokia 5800 XpressMusic, jak sama nazwa wskazuje, są telefonami muzycznymi, dodatkowo posiadającymi takie opcje jak na przykład WiFi, aparat 3,2 Mpix, który jednak nie jest zachwycającym osiągiem, bardzo pojemną baterię, czy też systemem operacyjnym Symbian S60.

Telefon dotykowy, w jakiej sieci kupić?

Telefon dotykowy, w jakiej sieci kupić? W samej telewizji, dostrzegamy miliony ofert jakim są telefony dotykowe. Jednakże wielu z nas zastanawia się w jakiej sieci kupić, by na niczym nie stracić. Plus Gsm, Orange, Era, Heyah, Play i inne, to wszystkie najpopularniejsze sieci komórkowe. Nie będą żadnej z tych firm reprezentowała, lecz najważniejsze byśmy do końca kierowali się tym co dana sieć jest w stanie nam zaoferować. Nie zwracajmy większej uwagi na „promocję”, które tak naprawdę tymi promocjami nie są, lecz na to ile będziemy płacić za minutę rozmowy, czy za 1 sms. Bo co nam z tego, że kupimy telefon za 1 zł, skoro abonament, będzie przewyższał nam ratę jego zakupu? A no właśnie. Dlatego, nie ważne czy jest to Plus, czy orange, ważne co proponuje. Musimy dobrze kalkulować, ponieważ jeżeli będzie kierować się tylko i wyłącznie kwotą telefonu, to możemy prędzej czy później niekorzystnie na tym wyjść. Szczególnie teraz, gdy większość sieci, oferuje nam słynne telefony dotykowe, walcząc o zbicie jak najniższej a jednocześnie najwyższej ceny.

HTC 7 Mozart, czyli dobry telefon dotykowy

HTC 7 Mozart, czyli dobry telefon dotykowy Każdego dnia w naszych telewizorach dostrzegamy coraz to nowe telefony dotykowe, jednocześnie nie zwracając większej uwagi na te mniej popularne. HTC 7 Mozart, to telefon znanej marki, ale nieznanego modelu. Został wprowadzony na rynek w 2010 roku. Ceny są różnorodne, od 700 zł do nawet 1400 zł. Oczywiście posiada ekran dotykowy, kamerę + lampę błyskową + aparat 8 Mpix. Masz możliwość nagrywania filmów. Telefon ma także dyktafon, gry, odtwarzacz MP3 oraz dzwonki polifoniczne. Jest to telefon funkcjonalny, pomimo nie dużej ilości funkcji. Prócz tego posiada bluetooth, EDGE, GPRS, przeglądarkę HTML,Wifi. Właściwie każdy telefon (niekoniecznie HTC), różni się wyglądem, który powoduje, że telefony mają inne modele. Ten przedstawiony, nie posiada żadnych niezwykłych funkcji, jest telefonem dla każdego użytkownika,który chce po prostu dzwonić i pisać sms’y. W związku z dużymi cenami, nie każdy może sobie pozwolić na takie dobre telefony dotykowe, ale jednak ze względu na ich pozorną funkcjonalność, staję się podmiotem wielu prezentów, czy niespodzianek. Kiedyś moda nie zmieniała się tak radykalnie, a ludzie mogli cieszyć się z tego co mają. Zwykły telefon, był telefonem niezwykłym,a dziś telefon zwykły stał się nic nie znaczącym „gruchotem”.

Ciekawy slider

Ciekawy slider Bardzo ciekawe telefony dotykowe to niewątpliwie także te, które posiadają klawiaturę. Doskonałym przykładem na takie telefony z ekranem dotykowym może być Samsung S8300 UltraTOUCH. Telefony dotykowe tej marki są nie tylko doskonałe pod względem ich wyglądu, ale także i pod względem ich zawartości. Przede wszystkim te właśnie telefony z ekranem dotykowym posiadają aż 2,8 calowy wyświetlacz AMOLED, aparat 8Mpix oraz wiele innych, zaawansowanych opcji, dzięki którym telefony dotykowe Samsung UlraTOUCH cieszą się naprawdę wysoką popularnością. Istnieją takie telefony z ekranem dotykowym, które nie składają się tylko z tegoż właśnie ekranu, ale posiadają także pełną klawiaturę. Przykładem na takie telefony dotykowe może być między innymi Smasung i780, który posiada pełną klawiaturę i to QWERTY. Są to doskonałe telefony dotykowe dla biznesu i pomimo tego, że obecne są one na rynku już dość długo, to w swojej klasie mogą równać się z nimi tylko Nokie E71, które nie posiadają ekranu dotykowego. Samsung i780 jest smartfonem posiadającym między innymi procesor Marvell PXA311, bardzo pojemną baterię i wiele innych niezwykle przydatnych funkcji.